Nářadí-BD.cz

Black & Decker – značka se zárukou kvality

V roce 1910 dva mladí podnikatelé, S. Duncan Black a Alonzo G. Decker vlastnili malou dílnu v Baltimoru, Maryland. Nazvali ji společností Black & Decker Manufacturing. Jejich malá dílna se rozrostla do dnešního dne natolik, že se to zdá být až nepředstavitelné. Dnes, o 100 let později je Black & Decker globální výrobce a prodejce kvalitních výrobků používaných v dílně, domácnosti či na zahradě. Se svými produkty prodávanými ve více než 100 zemích světa drží společnost Black & Decker stále vedoucí pozici nejen na trhu hobby, ale též ve strojírenství a průmyslu.
Black & Decker nabízí jen kvalitní a prověřené produkty pro každodenní použití. Po 100 letech již můžete věřit, že Black & Decker poskytuje výkonné výrobky, které můžete každý den používat doma, v dílně či na zahradě. Za dobu své existence získala společnost Black & Decker pověst inovátora výrobků, které zaručují vysokou kvalitu a snadné použití. Tato pověst pokračuje nejen v oblasti ručního elektrického nářadí a zahradní techniky, ale stejně tak i v oblasti autopříslušenství, které zahrnuje výrobky pro silniční asistenci, údržbu baterií, přenosné zdroje energie, výrobky pro volný čas a nabídku svítilen.

Síla a výkon

V Black & Decker ctí zásadu, že každá práce má své požadavky. Od lehké práce po těžký provoz je nářadí konstruováno tak, aby vydrželo maximální pracovní nasazení a obstálo tak v daném úkolu.

Inovativní design

Sortiment výrobků Black & Decker je navržený k tomu, aby Vám pomohl dosáhnout maximálních výsledků. Bez ohledu na Vaši manuální zručnost obsahuje Black & Decker patentované prvky, které Vám tak v maximální možné míře usnadní a ulehčí práci.

Kvalita a spolehlivost zaručena

Produkty Black & Decker jsou vysoké kvality, určené pro těžkou práci a mají vysokou životnost. Dvouletá záruka je samozřejmostí u všech produktů.

Cílené použití

Produkty Black & Decker jsou určeny běžným zákazníkům – spotřebitelům. Výrobky usnadňují práci a jsou bezpečné pro účely, ke kterým byly navrženy.

Osobní bezpečnost

Pro používání jakýchkoliv produktů společnosti Black & Decker je podstatné dodržování základních bezpečnostních pokynů výrobce. Vždy si řádně přečtěte návod k obsluze, před použitím výrobku, a pokud je nezbytné a je tak uvedeno v návodu, používejte též ochranné pomůcky.

Záruka

Black & Decker je zárukou kvalitních produktů. Záruční podmínky se řídí platnými zákony ČR. Pakliže se na výrobku Black & Decker vyskytne materiálová vada, výrobní nebo konstrukční vada v průběhu 24 měsíců od data koupě, garantuje Black & Decker výměnu chybných součástí, opravu výrobku, nebo jeho náhradu. Více informací o záručních podmínkách naleznete v návodu ke každému výrobku.